Slovenská futbalová reprezentácia mužov "A" sa o svoje kĺby stará produktami ArthroDoc. Jedinečné zloženie našich produktov pozitívne hodnotí aj MUDr. Pavel Malovič, PhD, ktorý sa športu a športovcom venuje celú profesionálnu kariéru.

Reprejpg

Mladí hokejisti - BRYNDZIARI nám napísali: "Tvrdý každodenný tréning prináša víťazné zápasy:) Makáme stále viac a viac , svoje zdravie nám pomáha udržať práve ArthroDoc, ktorý ide s nami do ďalších zápasov a pre ďalšie výhry:) "

Bryndziari2jpg

Bryndziarijpg

Nie len športovci využijú jedinečné zloženie produktov ArthroDoc.  Ďakujeme zo srdca Maestrovi PETROVI DVORSKÉMU za zaslanie tejto fotografie a za to, že sa s nami podelil o pozitívne účinky našich produktov.

Dvorskjpg

KRISTÍNA NÉČ LAPINOVÁ - Strieborná z Majstrovstiev Európy v kros duatlone 2016, bronzová v kros duatlone 2017, viacnásobná majsterka SR v dlhom triatlone, duatlone, horskom triatlone a zimnom triatlone, dvojnásobná absolventka najťažších triatlonových pretekov MS IRONMAN, víťazka ČSOB Bratislava Marathon 2018 tiež odporúča ArthroDoc.
Lapinovjpg

MILAN LESKOVSKÝ -  sa až v roku 2010 sa rozhodol zabehnúť svoj prvý polmaratón. Po ňom absolvoval maratóny celé a to nie len doma, ale aj v zahraničí. Odbehol maratón napríklad v New Yorku, v Miami či v Dubaji a rozhodne sa neplánuje zastaviť!  V roku 2015 sa stal najaktívnejším bežcom roka. Ak ho nepoznáte pod menom Leskovský, možno niektorým viac povie prezývka DJ Lesky. Mimoriadne aktívny človek, organizátor mnohých podujatí, moderátor, ktorý si obľúbil produkt ArthroDoc Comlex Plus Liquid.

Leskyjpg

Mimoriadne talentovaný mladý biatlonista, triatlonista, akvatlonista (ŠKALV ) GABRIEL SUCHÝ svoje kolená vyživuje výživovým doplnkom ArthroDoc Complex Plus Liquid a my veríme, že aj vďaka nemu stojí čím ďalej tým viac na stupni víťazov.

prev next